Меню користувача

 8 листопада 2015 року відбувся III етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка, у якому взяли участь переможці ІІ етапу, а саме: студентки 1 курсу Зварищук С. А. (ФМ), Папчук Л. С. (ФМ). 

Детальніше...

 28 листопада 2015 року відбувся III етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Серед студентів нефілологічних спеціальностей студент факультету машинобудування ВНТУ Федчук Ростислав Романович посів III місце!

Детальніше...

 08.12. 2015 року відкрилась група №3 на підготовчому відділенні для іноземних громадян ВНТУ. До складу групи входять 5 студентів. Усі вони приїхали з Еквадору, щоб отримати в Україні технічну освіту. Зараз вони наполегливо і старанно вивчають українську мову.

Детальніше...

 Вже стало традицією, що викладачі кафедри мовознавства в співпраці зі студентами нашого університету організовують концертну програму, спрямовану на виховання толерантності, інтернаціоналізму, патріотизму в студентському середовищі. Повага, сприйняття й розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження людської особистості – саме це хотіли донести організатори та учасники концерту за допомогою музики і танців, які є унікальною формою спілкування між людьми, сприяють їхньому зближенню, навіть якщо вони не володіють мовою один одного.

Детальніше...

 10.11.2015 р. відкрилася група на підготовчому відділенні для іноземних громадян. У групі навчаються 10 студентів із різних країн: 7 студентів з Еквадору, 1 – з Туркменістану, 1 – з Палестини і 1 – з Анголи. 

Детальніше...

 HotLog