18 січня 2018 року іноземні студенти груп 2 і 3 підготовчого відділення відвідали Музей науки, де на них чекав дивовижний світ наукових експериментів.

Студенти мали змогу відчути себе відомими дослідниками – Ніколо Теслою, Ісааком Ньютоном чи Альбертом Ейнштейном, а також взяти участь в інтерактивних експериментах та на власному досвіді переконатися, що наука може бути захопливою.

 

На площі 1000 квадратних метрів розташовані 150 експонатів із різних галузей знань – фізики, хімії, біології, анатомії тощо, які можна не лише фотографувати, але й власноруч випробувати принципи їхньої роботи.

У першому залі стоять механічні прилади, які демонструють дію основних законів фізики. Студентам запропонували освоїти їх, що викликало неабияке захоплення.

  

 

 

 

 

  

 

Наступна кімната – звукова. Тут кожен зі студентів міг спробувати себе в ролі музиканта. Гітара, барабанна установка, рояль – усе до ваших послуг!

    

Також студентам запропонували виміряти в децибелах силу власного крику, відчути силу звуку власним тілом, адже людські кістки є чудовим провідником звуку, перевірити швидкість звуку власного голосу.

Родзинкою музею є оптичні ілюзії та «темна» кімната, де студенти побачили нескінченні світлові коридори, малюнки люмінісцентними фарбами, спостерігали утворення блискавки.

 

Цікавою екскурсія стала не лише для інженерів, але й для майбутніх лікарів, адже в музеї є сектор біології. Студенти мали змогу детально розглянути систему органів людини, хутро тварин та зрізи дерев, установити вік дерев.

 

    

 

Справжньою цікавинкою у музеї є жилет, який імітує живіт вагітної жінки. Студентам запропонували приміряти жилет та дізнатися, що відчуває вагітна жінка на сьомому місяці вагітності.

Екскурсія до Музею науки – це незабутні враження! Нам відкрилися яскраві фізичні та хімічні досліди, які ще раз довели, що наука не стоїть на місці, а продовжує активно розвиватися, відкриваючи перед сучасною людиною нові можливості. Ми переконалися, що бути науковцями – це не лише престижно, але й захопливо!