13 квітня іноземні студенти групи №4 підготовчого відділення Вінницького національного технічного університету відвідали інтерактивний музей науки в місті Вінниці та переконалися, що наука — це не нудні підручники, а дивовижний світ відкриттів, які  можна здійснювати, опинившись в експериментальному просторі  експонатів цього музею.

Відвідувачам унікального музею надається можливість відчуйте себе відомими дослідниками та здійснити експерименти власноруч.

Іноземні студенти ознайомилися понад з 150 експонатами різних галузей знань – фізики, хімії, біології, анатомії тощо, які можна не лише бачити, а й випробувати принципи їхньої роботи.

Справжнє захоплення викликали механічні прилади, за допомогою яких кожен бажаючий  переконався  в  роботі основних законів фізики.

Звукові ефекти передали експонати музичних інструментів, звукова кімната, а також студентам запропонували виміряти в децибелах силу голосу, відчути силу звуку власним тілом.

Вражаючими є експонати, що демонструють різні оптичні ілюзії  такі, як «темна» кімната з нескінченними світловими коридорами, ілюзорні малюнки, люмінісцентні фарби, утворення голограм.

Сектор біологічних досліджень стає в нагоді для майбутніх студентів-лікарів, адже дає змогу детально розглянути та й спробувати зібрати анатомічні експонати (структура ока, серця, внутрішніх органів), побачити дивовижні зрізи дерев та визначити їхній вік.

Переконатися в дивовижних наукових відкриттях та стати активним учасником експериментів стало можливим завдяки Музею науки. Екскурсія відкриває та унаочнює спостереження багатьох механічних, звукових, оптичних явищ та переконує всіх у тому, що світ науки захоплюючий.