Вітаємо переможців І етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


Журі конкурсу у складі викладачів кафедри мовознавства на чолі з проф. Л.Є.Азаровою провели сліпе рецензування конкурсних робіт та визначили
переможців конкурсу, що відбувся 1 листопада. 

Студентам було запропоновано поміркувати над тим, про яку Україну мріяв Шевченко, та співставити образ України у творчості Кобзаря із сучасним: як би оцінив події, чи пишався б сучасниками, чи про таку країну мріяв?

Цьогоріч авторами найкращих конкурсних робіт стали першокурсники ФІТКІ та ФМІБ:
1 місце: Іванова Людмила Євгеніївна, ФІТКІ / 1БКС-23б;
2 місце: Білозор Олег Андрійович, ФМІБ / МІТ-23б;
3 місце: Толста Мар’яна Михайлівна, ФІТКІ / 1БКС-23б.

1 листопада 2023 року у ВНТУ стартував Міжнародний конкурс імені Тараса Шевченка!

Креативних і спраглих до вираження ідей студентів кафедра мовознавства запросила на 1 етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Першокурсники різних факультетів - 24 студенти - писали творчу роботу та міркували над тим, чи про таку Україну мріяв Великий Кобзар та як би оцінив сучасні події. 
Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті кафедри одразу ж після визначення переможців, які презентуватимуть наш університет на обласному етапі конкурсу в січні 2024 року.

 У День української писемності та мови, 27 жовтня 2023 р., відбувся XXIII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – найбільший україномовний флешмоб, який щороку об’єднує сотні тисяч українців та знавців української мови у всьому світі.

 

На кафедрі мовознавства пройшла виставка малюнків Дмитра Тодоренка, студента 1 курсу групи 1ТТ-23б факультету машинобудування та транспорту.