18 січня 2018 року іноземні студенти груп 2 і 3 підготовчого відділення відвідали Музей науки, де на них чекав дивовижний світ наукових експериментів.

Студенти мали змогу відчути себе відомими дослідниками – Ніколо Теслою, Ісааком Ньютоном чи Альбертом Ейнштейном, а також взяти участь в інтерактивних експериментах та на власному досвіді переконатися, що наука може бути захопливою.

 

На початку грудня 2017 року слухачі підготовчого відділення (групи № 1, № 2 та № 3) разом із викладачами відвідали Вінницький обласний краєзнавчий музей. Іноземні студенти ознайомилися з історією Вінницької області, її рослинним та тваринним світом, археологічними колекціями, витинанками Східного Поділля та багатьма іншими експонатами, яких у музеї налічується понад 10 000.

 

За результатами проведених мовно-літературних конкурсів студенти Вінницького технічного університету посіли призові місця у таких змаганнях:

  1. ІІІ етап (обласний) VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - Артемчук Н.О. (викладач – докт. філол. наук, проф. Азарова Л.Є.) посіла ІІІ місце.

У День української писемності та мови, 9 листопада,  всі охочі мали нагоду написати Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, що з року в рік,  об’єднує не лише шанувальників української мови в рідній країні, але й далеко за її межами. Крім України радіодиктант писали в Латвії, Литві, Португалії, Словаччині, Румунії, Казахстані, Китаї, Аргентині, США та Канаді.