У День української писемності та мови, 9 листопада,  всі охочі мали нагоду написати Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, що з року в рік,  об’єднує не лише шанувальників української мови в рідній країні, але й далеко за її межами. Крім України радіодиктант писали в Латвії, Литві, Португалії, Словаччині, Румунії, Казахстані, Китаї, Аргентині, США та Канаді.


У День української писемності та мови, 9 листопада, у Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII
Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2017-2018 н.р., який мав на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

9.11.2017 року відкрито групу № 4 підготовчого відділення для іноземних громадян. У групі навчається 8 студентів, які приїхали з Еквадору та Єгипту. Викладач – к.ф.н., доц. Булава Н.Ю.

21 жовтня 2017  слухачі груп № 1, 2, 3 підготовчого відділення для іноземних громадян  на чолі з викладачами української мови М. Мошноріз, І. Зозулею, Ю. Поздрань відвідали визначні місця м. Вінниці.