Меню користувача

Викладачі кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету 9 лютого 2016 року провели I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови серед українських студентів 1 курсу різних спеціальностей. В олімпіаді взяли участь 44 студенти.

Детальніше...

16.02.2016 відбулося урочисте засідання кафедри мовознавства, на якому колектив кафедри поздоровляв викладача Радомську Людмилу Анатоліївну з успішним захистом кандидатської дисертації зі спеціальності 10.02.01 - українська мова.

Детальніше...

 1 лютого 2016 року відкрито групу №4 на підготовчому відділені. Група об"єднала студентів із Палестини, Іраку, Еквадору, Нігерії.  Викладач - Мошноріз Марія Миколаївна.

 

Детальніше...

Вiнницький нацiональний технiчний унiверситет 21.10.2015 року відсвяткував свій 55 річний ювілей!!!

З нагоди Дня університету на кафедрі мовознавства пройшли святкові заходи. Із вітальним словом до студентів, викладачів звернулася завідувач кафедри мовознавства доктор філологічних наук, професор Лариса Євстахіївна Азарова: «Ми сьогодні зібралися, щоб відсвяткувати історичну, знаменну подію в житті нашого навчального закладу – День університету. 55 років тому було засновано ВНТУ. За цей період наш університет пройшов стрімкий шлях свого розвитку.

Навчально-наукову діяльність в університеті здійснюють 47 кафедр, 43 з яких очолюють доктори наук, професори; близько 70% викладачів мають наукові ступені та звання. Сьогодні ВНТУ – сучасний вищий навчальний заклад, центр науки, освіти і культури Подільського економічного регіону.

У цей святковий день хочу побажати усім студентам успіхів у навчанні, щоб ви набували знань, практичних навичок, стали гарними фахівцями; щоб завжди пам'ятали про свою «альма-матер», зокрема кафедру мовознавства, оскільки ваше навчання почалося саме з вивчення української мови, і викладачі кафедри мовознавства докладали чимало зусиль, щоб ви вільно володіли українською мовою: знайомили вас з українськими звичаями і традиціями. Бажаю, щоб ви пишалися тим, що закінчили ВНТУ. Нехай здійснюються усі ваші мрії. Нехай завжди посміхається вдача у всіх ваших починаннях».

Розпочали святкування з перегляду невеликого концерту, на якому були присутні викладачі кафедри, українські та іноземні студенти. Всі присутні прослухали вірші присвячені рідному університету, які продекламували іноземні студенти Жеронімо Йомбо, Серон Хуан, Пілар Моралес, Александр Зау, Джоселін Еррера, Маігуа Оскар.

За програмою святкування студенти та викладачі побували на відеоекскурсії по ВНТУ і змогли «зазирнули» у події прожитих разом років.

Було проведено вікторину, де українські студенти показали свої знання скарбів народної мудрості: прислів'їв, приказок, загадок, фразеологізмів про навчання.

Після закінчення концерту студенти відвідали виставку наукових та методичних праць викладачів кафедри. Особливо зацікавила студентів екскурсія в етнографічний кабінет кафедри мовознавства.

Хочемо також відзначити і активну участь у підготовці свята студентів груп 1МО-15Б, 2МО-15Б, які підготували привітальні стінгазети до Дня університету.

Студентська пора – найяскравіший час у житті кожного з нас. Саме тому День університету – завжди особливе та бажане. Несіть же оточуючим світле почуття любові до життя і прагнення стати якнайкращою повноцінною особистістю, щоб гідно нести звання студента.

 

26.10.2015 р. відкрилась група №1 на підготовчому відділенні для іноземних громадян ВНТУ.  У групі 8 студентів, які приїхали з Камеруну, Анголи, Тунісу, Палестини та Туреччини. 

Детальніше...

 HotLog