Меню користувача

 14.03.2016 р. відкрилась група №5 на підготовчому відділенні для іноземних громадян ВНТУ.

Детальніше...

 

Свято рідної мови

 

Мова – одне із чудес, за допомогою якого люди передають найтонші відтінки думок, почуттів. Панас Мирний писав ««Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почування». Скільки нерозгаданих таємниць, яка неповторна краса і могутня сила криється, здавалося б, у найпростіших словах, що здатні зворушувати людські серця.

Детальніше...

 Гарною традицією у нашому університеті стала організація  кафедрою мовознавства святкування  Міжнародного дня рідної мови та Шевченківських читань.  Першого березня  кафедра мовознавства провела  свято любові та шани до рідної мови «Тарас Григорович Шевченко –  творець сучасної української літературної мови»!

Детальніше...

 Викладачі кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету 11 лютого 2016 року провели I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови серед іноземних студентів 1 – 5 курсів різних спеціальностей. В олімпіаді взяло участь 10 студентів з різних країн.    

Детальніше...

 

   XLY  науково-технічна конференція викладачів, співробітників та студентів ВНТУ  проводилася у два етапи. Перший етап проводився 2-4 березня 2016 р. в секціях гуманітарних та фундаментальних наук. Кафедра мовознавства брала активну участь у пленарному засіданні 2 березня. З цікавою доповіддю  "Полікультурне виховання іноземних студентів вищих технічних навчальних закладів" виступила викладач кафедри Ірина Зозуля.

Детальніше...

 HotLog