radomska

Web of science

Посібники:

1. Азарова Л. Є. Українська мова. Складні вживання (найновіші рекомендації) : навчальний посібник / Л. Є. Азарова, Н. Й. П'яст, Л. А. Радомська. – Вінниця : ВНТУ, 2010. – 90с.

2. П'яст Н. Й. Українська мова. Країнознавство : навчальний посібник для студентів-іноземців / Н. Й. П'яст, А. С. Стадній, Л. А. Радомська. – Вінниця : ВНТУ, 2013. – 111 с.

3. Радомська Л. А. Основи ІТ-технологій на уроках української мови : навчальний посібник для студентів-іноземців / А. С. Стадній, Л. А. Радомська. – Вінниця : ВНТУ, 2016. – 115 с.

4. Азарова Л. Є. Українська мова за професійним спрямуванням : завдання для підсумкового контролю : навч. посібн. / Л. Є. Азарова, А. С. Стадній, Л. А. Радомська. - Вінниця : ВНТУ, 2018. - 93 с.

5. Азарова Л. Є. «Українська мова (за професійним спрямуванням) у таблицях і схемах» для студентів І курсу : навч. посібн. / Л. Є. Азарова, А. С. Стадній, Л. А. Радомська. - Вінниця : ВНТУ, 2018. - 176 с.

6. Українська мова за професійним спрямуванням у таблицях і схемах: підручник / Л.Є.Азарова, Л.А.Радомська. – Вінниця: ВНТУ, 2022. – 198с.

Дистанційний курс:

Основи ІТ-технологій на уроках української мови : Дистанційний курс для студентів-іноземців ІІ курсу.