radomska

Web of science

2006 року з відзнакою закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, здобула повну вищу освіту за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література", закінчила магістратуру – здобула кваліфікацію магістра-дослідника української мови і літератури, вчителя української мови і літератури, зарубіжної літератури, українознавства.

Із 2006 року – викладач кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету.

12.02.2016 захистила кандидатську дисертацію на тему "Семантичні відношення в термінологічних іменниках-юкстапозитах" зі спеціальності 12.02.01 - українська мова в спеціалізованій вченій раді К11.051.10 Донецького національного університету.

З 2016 року - старший викладач кафедри мовознавства.

З 2017 року - доцент кафедри мовознавства.