azarova

Web of science

Підготовка кадрів

Гранти МОНУ:

У 2007-2008 роках кафедра мовознавства стала переможцем конкурсу для формування Державної програми розвитку і функціонування української мови на 2004-2010 роки. Назва проекту – «Комплекс навчальних посібників з української мови «Професійне спілкування науково-технічних працівників і студентів інженерних спеціальностей»». Обсяг фінансування 100 тисяч гривень. Науковий керівник проекту Азарова Л.Є.

У 2007-2008 роках в рамках виконання проекту гранту Державної програми розвитку і функціонування української мови на 2004-2010 роки кафедрою мовознавства було зроблено:

Навчальний посібник «Українське ділове мовлення. Частина І» з грифом МОНУ

Навчальний посібник «Практичний курс з української мови для слухачів ІнДП. Орфографія. Синтаксис» з грифом МОНУ

Навчальний посібник «Професійне спілкування науково-технічних працівників і студентів інженерних спеціальностей»

Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни “Українська мова за професійним спілкуванням” для студентів усіх спеціальностей заочної та денної форм навчання

Монографію «Національно-патріотичне виховання студентів на заняттях з української мови»

Навчальний посібник дистанційного навчання «Українська мова професійного спілкування»

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Комп’ютерна програма «Програмний модуль ідентифікації користувача за відбитками пальців через смартфон з подальшою авторизацією» («Програмний модуль ідентифікації користувача з авторизацією») / Азарова Анжеліка Олексіївна, Азарова Лариса Євстахіївна, Мисько Юлія Олегівна, Колган Вікторія Альбертівна. – №79708. – Дата реєстрації 11.06.2018

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Комп’ютерна програма «Захист інформації від несанкційованого копіювання шляхом прив’язки до унікальних параметрів вінчестера і використання ключа активації» («Захист інформації від НСК») / Азарова Анжеліка Олексіївна, Азарова Лариса Євстахіївна, Каплун Ірина Сергіївна, Щербатюк Артем Володимирович. – №79711. – Дата реєстрації 11.06.2018

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Комп’ютерна програма «Мережева гра «Війна вірусів» / Азарова Анжеліка Олексіївна, Азарова Лариса Євстахіївна, Каплун Ірина Сергіївна, Щербатюк Артем Володимирович. – №79806. – Дата реєстрації 14.06.2018

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Комп’ютерна програма «Розробка контролеру кодового доступу до сейфа на мікроконтролері Arduino» / Азарова Анжеліка Олексіївна, Азарова Лариса Євстахіївна, Каплун Ірина Сергіївна, Щербатюк Артем Володимирович. –       №79807. – Дата реєстрації 14.06.2018

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Комп’ютерна програма «Автоматизація криптографічного алгоритму «Twofish»         / Азарова Анжеліка Олексіївна, Азарова Лариса Євстахіївна, Каплун Ірина Сергіївна, Щербатюк Артем Володимирович. – №79808. – Дата реєстрації 14.06.2018

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Комп’ютерна програма «Мобільний додаток для захищеного передавання конфіденційних даних у смартфонах» / Азарова Анжеліка Олексіївна, Азарова Лариса Євстахіївна, Бадя Юлія Вікторівна. – №80464. – Дата реєстрації 24.07.2018.

Комп’ютерна програма „Мобільний
додаток для захищеного передавання
конфіденційних даних у смартфонах”

Свідоцтво про реєстрацію
авторського права на твір №80464.
Дата реєстрації 24.07.2018 р. / Азарова А. О., Азарова Л. Є.,  Бадя Ю. В.

Комп’ютерна програма «База даних для
створення консолідовано
інформаційного ресурсу оптимізації
процесу отримання музичної освіти»
 Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 84604. Дата реєстрації 18.01.2019 р. /Азарова А. О., Азарова Л. Є., Сівак А. Д.
 Комп’ютерна програма «Консолідовано
інформаційний ресурс аналізу
діяльності музичних шкіл в Україні»
 Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 84605. Дата реєстрації 18.01.2019 р. /Азарова А. О., Азарова Л. Є., Сівак А. Д.
 Комп’ютерна програма «СППР щодо
підвищення рівня інформаційної
безпеки в процесах документообігу».
 Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 87562 від 08.04.2019 р. Дата реєстрації 28.03.2019 р. /Азарова А. О., Азарова Л. Є., Ткачук Л. М., Хісматулліна В.Ф., Блонський В. О., Вальчук В. О.
Комп’ютерна програма «HUMAN
CAPITAL» оцінювання рівня
людського капіталу в органах
публічного управління

Свідоцтво про реєстрацію
авторського права на твір № 91129.
Дата реєстрації 30.07.2019 р. /Азарова А. О., Азарова Л. Є., Ткачук Л.М., Шиян А. А., Нікіфорова Л. О., Тямушева В.М.

ресурс публічного управління
регіональним розвитком Вінницької
області»

авторського права на твір №
90629. Дата реєстрації 12.07.2019 р. /

Азарова А. О., Азарова Л. Є., Ткачук Л.М., Вергеліс В. О., Івінська Г. К., Костюк Т. С., Хомяк В.Д.

ресурс місцевого самоврядування
Вінницької області».

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №90628.
Дата реєстрації 12.07.19 р. / Азарова А. О., Азарова Л. Є., Ткачук Л.М., Вергеліс В.О., Івінська Г. К., Костюк Т. С., Хомяк В. Д.

«Консолідований інформаційний
ресурс організації людських ресурсів в
публічному управлінні Вінницької
області»

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №90626 від 12.07.2019 р. / Азарова А. О., Азарова Л. Є., Ткачук Л. М., Вергеліс В. О., Івінська Г. К., Костюк Т. С., Хомяк В. Д.

Свідоцтво на реєстрацію авторського права на твір: навчальний посібник
«Збірник практичних занять «Українська мова за професійним спрямуванням.
Сучасні ділові папери як засіб писемної професійної комунікації. Документ і
його функції» / Азарова Лариса Євстахіївна, Горчинська Людмила
− №96223 − Дата реєстрації 20.02.2020

Свідоцтво на реєстрацію авторського права на твір: навчальний посібник