azarova

Goоgle Scholar

Web of science

Підготовка кадрів

•  Доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри мовознавства.
  •
  • • 2006 — Грамота Академії педагогічних наук України за особливі заслуги в галузі освіти і науки України, зокрема, створення системи адаптації іноземних студентів до умов навчання та проживання в Україні;
  • • 2007 – 2008 – грант МОНУ в рамках Державної програми розвитку і функціонування української мови на 2004-2010 р. з обсягом фінансування 100000 грн.
  • • 2009 — Почесна грамота Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток науково-дослідної роботи, високий професіоналізм.
  • • 2010 — Грамота Академії педагогічних наук України за вагомий внесок у розвиток педагогіки вищої школи, підготовку висококваліфікованих інженерно-технічних кадрів з нагоди 50-річчя від дня заснування університету.
  • 2010 – грамота за значні досягнення в розбудові університету та з нагоди 50-річчя ВНТУ
  • 2011 — Почесна грамота Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

• 2012 — Грамота за підготовку переможця ІІІ етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика від Департаменту освіти і науки України Вінницької обласної державної адміністрації.

• • 2014 – грамота за підготовку переможця ІІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка департаменту освіти й науки Вінницької державної обласної адміністрації.
  • 2016 – Грамота за підготовку переможця ІІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика від Департаменту освіти і науки України Вінницької обласної державної адміністрації.
  • 2016 – Грамота за підготовку переможця ІІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка від Департаменту освіти і науки Вінницької державної обласної адміністрації.
  • 2017 - посвідчення "Відмінник освіти", підписане міністром МОН України Л. Гриневич, а також відповідний нагрудний знак.
  • 2018 – Грамота за підготовку переможця ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика від Департаменту освіти і науки України Вінницької обласної державної адміністрації.
  • 2018 – Грамота за підготовку переможця ІІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка Департаменту освіти й науки Вінницької державної обласної адміністрації.
  • 2019 – Грамота за підготовку переможця ІІІ етапу ХIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика від Департаменту освіти і науки України Вінницької обласної державної адміністрації.

• 2019 – Грамота за підготовку переможця ІІІ етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка Департаменту освіти і науки Вінницької державної обласної
    адміністрації.