azarova

Публікації в закордонних виданнях

Підготовка кадрів

розробки

Народилася 10. 05. 1951 р.

У 1973 році закінчила Таганрозький державний педагогічний інститут. Отримала кваліфікацію вчителя російської мови та літератури.

У 1994 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут зі спеціальності "Українська мова та література". Отримала кваліфікацію «Вчитель української мови та літератури».

З 1982 року працювала у Вінницькому політехнічному інституті, де послідовно обіймала посаду викладача, старшого викладача, доцента, професора.

З 1994 року - завідувач кафедри мовознавства

У 1991  р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 10.02.01 - російська мова у спеціалізованій вченій раді Одеського державного університету.

У 2002 р. захистила докторську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Інституту української мови НАН України зі спеціальності "Українська мова".

У 2004 р. присвоєно Вчене звання професора.

Із 2007-2012 рр. - обіймала посаду заступника директора Інституту гуманітарно-педагогічних проблем (ІнГПП).

Займається підготовкою наукових кадрів: Радомська Людмила Анатоліївна 12.02.1016 захист кандидатської дисертацію зі спеціальності 12.02.01 - українська мова в спеціалізованій вченій раді Донецького національного університету.

Наукові та науково-методичні результати роботи Азарової Л. Є. -   має 287 наукових та науково-методичних праць, серед яких 12 монографій, 179 наукових статей у фахових виданнях, 24 - за кордоном; 66 навчальних посібників, серед яких 4 - з грифом МОН України; 6 публікацій в наукометричних базах Web of Science та Scopus, 2 патенти на корисну модель, 27 свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір.