pozdran1

Звання та нагород

Goоgle Scholar

Навчальний посібник з грифом МОН України

1. Пустовит Т. Н. Русский язик для иностранных студентов: учебное пособие / Т. Н. Пустовит, Н. Л. Клочко, Ю. В. Поздрань. – Винница: ВНТУ, 2013. – 143 с.

Навчальні посібники

1. Азарова Л. Є. Ілюстрований тематичний словник з української мови для студентів-іноземців / Л. Є. Азарова, Л. В. Горчинська, Н. Л. Клочко, Ю. В. Поздрань. – Вінниця : ВНТУ, 2014. – 126 с.
  2. Абрамчук О. В. Граматика української мови (у схемах та таблицях) для іноземних студентів. Фонетика, лексика, морфологія / О. В. Абрамчук, Л. В. Горчинська, Н. Л. Клочко, Ю. В. Поздрань. – Вінниця : ВНТУ, 2017. – 109 с.
  3. Азарова Л. Є. Граматика української мови (у схемах та таблицях) для іноземних студентів. Синтаксис, стилістика / Л. Є. Азарова, Л. В. Горчинська, Н. Л. Клочко, Ю. В. Поздрань. – Вінниця : ВНТУ, 2017. – 95 с.
  4. Азарова Л.Є. Словник термінів із математики, фізики та хімії для іноземних громадян – слухачів підготовчого відділення : словник / Л.Є. Азарова, Л.В. Горчинська, Н.Л. Франчук, Ю.В. Поздрань. – Вінниця : ВНТУ, 2017. – 87 с.

5.  Азарова Л. Є. Українська мова для іноземних студентів технічних спеціальностей. 4-й курс : навчальний посібник / Азарова Л.Є., Абрамчук О.В., Горчинська Л.В., Поздрань Ю.В. - Вінниця : ВНТУ, 2018. - 112 с.
  6. Методичні вказівки з дисципліни «Українська мова для слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян». Говоріння. Частина І. Особистісна сфера спілкування / Уклад. І. Є. Зозуля, Ю. В. Поздрань, А. А. Слободянюк. – Вінниця : ВНТУ, 2020. – 60 с.
  7. Методичні вказівки з дисципліни «Українська мова для слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян». Комунікативні теми / Уклад. : І. Є. Зозуля, Ю. В. Поздрань. – Вінниця : ВНТУ, 2020. – 54 с.
  8. Методичні вказівки з дисципліни «Українська мова для слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян». Говоріння. Частина І. Суспільна сфера спілкування / Уклад. І. Є. Зозуля, Ю. В. Поздрань, А. А. Слободянюк. – Вінниця : ВНТУ, 2020. – 72 с.