pozdran1

Goоgle Scholar

У 2009 р. закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури, українознавства та зарубіжної літератури.

З вересня 2010 р. – лаборант кафедри мовознавства з вищою освітою, викладач кафедри мовознавства за сумісництвом (навчальна дисципліна – «Українська мова (для іноземців)»).

З листопада 2012 р. – старший лаборант кафедри мовознавства з вищою освітою, викладач кафедри мовознавства за сумісництвом (навчальна дисципліна – «Українська мова (для іноземців)»).

У жовтні 2016 р. закінчила аспірантуру Інституту української мови Національної академії наук України без відриву від виробництва зі спеціальності 10.02.01 – українська мова.

25 травня 2017 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.02.01 – українська мова. Тема дисертації: «Російсько-український словник» за редакцією А.Ю. Кримського та С.О. Єфремова в історико-лінгвістичному контексті».

З вересня 2017 р. – викладач кафедри мовознавства (навчальні дисципліни: «Українська мова (для іноземців)», «Українська мова за професійним спрямуванням»).

З вересня 2018 р. – старший викладач кафедри мовознавства (навчальні дисципліни: «Українська мова (для іноземців)», «Українська мова за професійним спрямуванням»).

З жовтня 2018 р. – асистент кафедри іноземних мов для роботи на підготовчому відділенні для іноземних громадян за сумісництвом (навчальна дисципліна – «Українська мова для слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян»).