1. Булава Н.Ю. Ділове українське мовлення: методичні вказівки для учнів підготовчого відділення / Н.Ю. Булава. –  Донецьк: ДонДУЕТ, 2006. – 65 с.
  2. Булава Н.Ю. Читання текстів наукового стилю мови (на матеріалі текстів із дисципліни “Регіональна економіка”): методичні вказівки з російської мови як іноземної для студентів економічних і обліково-фінансових спеціальностей / Н.Ю. Булава, Л.І. Галкіна, Н.М. Щербіна. – Донецьк: ДонНУЕТ, 2007. – 76 с.
  3. Булава Н.Ю. Практический курс русского языка (на материале текстов по дисциплине “Макроэкономика”) для иностранных студентов экономического профиля / Булава Н.Ю. – Донецк: ДонНУЕТ, 2008. – 193 с.
  4. Булава Н.Ю. Російська мова. Самостійна робота (вивчення практичної граматики на матеріалі текстів із дисципліни “Фінанси”): методичні вказівки для студентів-іноземців економічного профілю / Н.Ю. Булава, Л.І. Галкіна, Т.О. Єгоркіна. –  Донецьк: ДонНУЕТ, 2008. – 70 с.
  5. Булава Н.Ю. Русский язык. Контрольные работы: Методические указания для студентов-иностранцев I – IV курсов / Н.Ю. Булава, Л.И. Галкина. –  Донецк: ДонНУЭТ, 2011. – Ч.1. –  80 с.
  6. Булава Н.Ю. Русский язык. Контрольные работы: Методические указания для студентов-иностранцев I – IV курсов / Н.Ю. Булава, Л.И. Галкина. - Донецк: ДонНУЭТ, 2012. – Ч.2. –  80 с.
  7. Булава Н.Ю. Русский язык. Художественный стиль речи: учеб. пособ. для студентов-иностранцев I-IV курсов / Н.Ю. Булава, В.Э. Войлошникова, Л.И. Галкина. –  Донецк: ДонНУЭТ, 2013. – Ч.1. –  180 с.
  8. Булава Н.Ю. Русский язык. Художественный стиль речи: учеб. пособ. для студентов-иностранцев I-IV курсов / Н.Ю. Булава, В.Э. Войлошникова, Л.И. Галкина. – Донецк: ДонНУЭТ, 2014. – Ч.2. –  180 с.
  9. Булава Н. Ю. Українська мова. Тестові завдання для слухачів-іноземців підготовчого відділення: навчальний посібник / Н.Ю. Булава. – Вінниця: ВНТУ, 2017. – Ч.І. – 152 с.