Goоgle Scholar

Web of science

З грудня 2013 року здійснює на безоплатній основі наукове консультування у Вінницькому обласному осередку Всеукраїнської громадської організації "Українська спілка інвалідів- УСІ".

З 2014 року – член Благодійного фонду «Центр соціалізації та реабілітації дітей з аутизмом та іншими розладами «Розвиток».

З 2017 року – член Вінницького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

З 2018 року – член громадської організації «Український світ», що є організатором проектів «Безкоштовні курси української мови» та «Є-мова – он-лайн платформа для вивчення української мови». Цілі організації – всебічно сприяти зростанню національно-культурної свідомості суспільства та задовольняти й захищати законні соціальні, творчі, наукові, культурні інтереси своїх членів.

З 2019 року – член громадської організації “Асоціації вчителів англійської мови “ТІСОЛ-УКРАЇНА”.

«ТІСОЛ-Україна» покликана забезпечувати впровадження міжнародних стандартів в галузі викладання і навчання в контексті викликів сучасної іншомовної освіти в Україні у різних освітніх системах, просувати професіоналізм, розвивати систему фахового вдосконалення, розширювати зв’язки з фахівцями, які є в Україні і у світі, а також просувати нові ідеї та методи з питань викладання англійської мови як іноземної.

Протягом 2018-2019 років входила до складу робочої групи з розробки Інтеркультурної Стратегії м.Вінниці в рамках програми "Інтеркультурні міста", яка впроваджується за підтримки Ради Європи у м.Вінниці з 2016р., керуючись ч.8 ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".(Розплрядження міського голови від 29 жовтня 2018 року номер 177-р).

З січня 2017 року є науковим консультантом Держгеокадастру Державного підприємства "Вінницького науково-дослідного та проектного інституту землеустрою" (на безоплатній основі).

З вересня 2019 року - член Національної Асоціації україністів.