Інформація про викладача

Звання та нагороди

Службові та громадські обов'язки

Наукова діяльність

Навчально-методична робота

Goоgle Scholar

Scopus

Web of science

Публікації в закордонних виданнях

Розробки

Фото

Контакти

 

 

  У 2007 році з відзнакою закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського зі спеціальності «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та англійська мова» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури, зарубіжної літератури та англійської мови.

  У 2008 році з відзнакою закінчила магістратуру Вінницького державного педагогічного університету та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача української мови та літератури.

  У червні 2012 р. захистила кандидатську дисертаційну працю «Полікультурне виховання іноземних студентів вищих технічних навчальних закладів» зі спеціальності 13.00.07 – теорія і методика виховання.

  З жовтня 2007 року по вересень 2013 року – викладач кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету.

 З вересня 2013 року – старший викладач кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету.

 З вересня 2018 року – доцент кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету.

  У лютому 2019 року закінчила магістратуру у Вінницькій академії неперервної освіти за спеціальністю 053 «Психологія» освітнього рівня «Магістр» та отримала кваліфікацію «Психолог, асистент вчителя з корекційної освіти».

Додаткова освіта:

Листопад 2006 року – отримала сертифікат про спеціальну комп’ютерну підготовку у Вінницькому інституті економіки Тернопільського державного економічного університету.

Червень 2007 року – отримала сертифікат про володіння німецькою мовою (рівень А1, 140 аудиторних годин) у Центрі вивчення німецької мови у Вінниці (партнер Гете-інституту).

Квітень 2012 року – отримала сертифікат про проходження стажування у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського при кафедрі української мови.

Серпень 2017 року – отримала міжнародний сертифікат про проходження стажування (120 годин) у Польщі в університеті «Люблінська Політехніка».

Серпень 2018 року – проходження курсів з методики викладання англійської мови як іноземної з отриманням сертифікату міжнародного зразка TEFL&TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) (150 годин) та правом викладання в понад 90 країн світу.

17-22 серпня 2018 року – взяла участь  у роботі Першого світового форуму українознавчих та недільних шкіл: V Міжнародній конференції "Українська мова у світі"(із сертифікатом).

Вересень 2018 року – отримала сертифікат міжнародного зразка про проходження стажування у м. Краків (Польща) в Економічному університеті (112 годин) та сертифікат учасника міжнародної наукової конференції «Internationalization as a Challenge for Higher Education Institutions: Ukrainian and Polish Perspectives».

Грудень 2018 року – отримала міжнародний сертифікат про складання іспиту з англійської мови на рівень В2. Pearson Edexcel Level I Certificate in ESOL International (CEF B2): Iryna Zozulia has achieved a PASS (WITH MERIT).

28 березня 2019 року – отримала сертифікат про участь у роботі Міжнародного науково-практичного семінару "Українська мова як іноземна: пошук інновацій крізь призму досвіду викладання інших мов" (Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету "Львівська політехніка"). Виступила з доповіддю – "Створення концепції вивчення української мови як іноземної, що грунтується на рівневому принципі викладання (від А1 до С2)".

19 квітня 2019 року – участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми викладання української мови як іноземної»  та отримання сертифікату (Міністерство освіти й науки України. Білоцерківський національний аграрний університет. Кафедра славістичної філології, педагогіки та методики викладання). Доповідь – «Методика викладання граматики української мови як іноземної».

16 травня 2019 року – участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Теоретичні та практичні проблеми мовної підготовки іноземців в аспекті міжнародної комунікації» та отримання сертифікату (м. Одеса, Одеський національний університет імені  І. І. Мечникова, Інститут міжнародної освіти, кафедра мовної та загальногуманітарної підготовки іноземців). Доповідь – «Використання он-лайн ресурсів та мобільних додатків у вивченні української мови як іноземної».

19-23 вересня 2019 р. – взяла участь у роботі семінару-практикуму на тему «Створення та експертиза тестових завдань з української мови як іноземної частин «Читання» та «Розуміння мови на слух» загальною тривалістю 40 годин, який проводився Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

10-12 жовтня 2019 р. – взяла участь у робочому семінарі на тему «Створення та експертиза тестових завдань з української мови як іноземної частини «Говоріння» загальною тривалістю 24 години, який проводився Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

З 16 вересня по 13 жовтня 2019 року пройшла стажування на кафедрі української та російської мов як іноземних у Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка на тему:  «Лінгвістичні та методичні основи викладання української мови як іноземної». Індивідуальний план за програмою стажування виконано в повному обсязі, загальною кількістю 120 годин (4 кредити ЄКТС).

 5 грудня 2019 року- взяла участь у роботі Міжнародного науково-практичного семінару "Українська мова як іноземна у професійній діяльності". Виступила з доповіддю "Методика вивчення термінолонічних одиниць в науково-технічних текстах на заняттях української мови як іноземної" (сертифікат).

24-26 жовтня 2019 р. – взяла участь у робочому семінарі на тему «Створення та експертиза тестових завдань з української мови як іноземної частини «Письмо» загальною тривалістю 24 години, який проводився Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО).  

 
14-16 листопада 2019 р. – взяла участь у робочому семінарі на тему «Створення та експертиза тестових завдань з української мови як іноземної частини «Говоріння» загальною тривалістю 24 години, який проводився Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО).  
 
21-25 листопада 2019 р. – взяла участь у робочому семінарі на тему «Створення та експертиза тестових завдань з української мови як іноземної частини «Читання» та  «Розуміння мови на слух»  загальною тривалістю 40 годин, який проводився Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО).  
 
  12-14 грудня 2019 р. – взяла участь у робочому семінарі на тему «Створення та експертиза тестових завдань з української мови як іноземної частини «Письмо» загальною тривалістю 24 години, який проводився Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО).
 

03.02.2020 року – отримала сертифікат від Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯ), який засвідчує, що Зозуля Ірина Євгеніївна успішно пройшла курс підготовки з основ теорії та методики педагогічного тестування за програмою "Теорія та практика розроблення і рецензування тестових завдань» (38 годин) та здобула практичні навички з розроблення та рецензування (експертизи) тестових завдань відповідно до принципів, вимог і правил конструювання тесту і тестових завдань. 

06-07 березня 2020 року –  очна участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Мовна освіта в сучасних ЗВО: тенденції, виклики, перспективи» у м. Біла Церква. Виступила з доповіддю на пленарному засіданні: «Особливості дистанційного навчання української мови як іноземної» (сертифікат).