klochko

У 2009 р. закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського (диплом з відзнакою), отримала повну вищу освіту зі спеціальності «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література» і здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача педагогічних дисциплін, вчителя української мови і літератури.

У 2010 році закінчила аспірантуру Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

18 жовтня 2011 р. захистила кандидатську дисертаційну працю «Вступ до школи як загально педагогічна проблема в історії розвитку початкового навчання в Україні (ХХ століття)» зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.

З грудня 2011 року – викладач кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету.

З вересня 2013 року – старший викладач кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету.