gorchunska

Goоgle Scholar

2005 р. – Грамота Інституту міжнародних зв’язків Вінницького національного технічного університету за плідну роботу з іноземцями - слухачами підготовчого відділення.

2014 р. – Грамота за плідну науково-педагогічну діяльність, активну громадську та життєву позицію та з нагоди 45-річчя Інституту радіотехніки, зв’язку та приладобудування.

2017 р. – Почесна грамота Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді.

• 2018 – Подяка Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікаваних спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.