gorchunska

Goоgle Scholar

У 1985 році закінчила філологічний факультет Вінницького державного педагогічного інституту. З 1986 по 1988 рік працювала викладачем російської мови на кафедрі практичного курсу російської мови у ВПІ ім. М. Островського. З 1988 року працює на кафедрі мовознавства ВНТУ. З 2010 року - старший викладач кафедри мовознавства.

Бере активну участь у науковій та методичній роботі кафедри. Видано 12 навчальних посібників, методичні вказівки, статті наукового та науково-методичного характеру.

На заняттях викладач впроваджує інноваційні методи навчання. Велику увагу приділяє гуманізації навчально-виховного процесу. Активно займається виховною роботою серед іноземних студентів.

1986 - 1988 рр. - викладач кафедри практичного курсу російської мови Вінницького педагогічного інституту ім. М.Островського.

1988 - 2009 рр. викладач кафедри мовознавства ВНТУ.

З 2010 р. - старший викладач кафедри мовознавства ВНТУ.