Goоgle Scholar

Телефон: (0432) 59-84-60

Сайт кафедри: http://kmz.vntu.edu.ua/

Goоgle Scholar

1.Тестові завдання до виконання самостійних робіт студентами 2-го та 3-го курсів з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для усіх спеціальностей. / Азарова Л. Є., Кухарчук Г. В., Цвіркун О. М. // Методичні вказівки. – Вінниця: ВНТУ, 2010. – 67 с.

2.Методичні вказівки „Матеріали з української мови для підготовки зовнішнього незалежного оцінювання слухачів ЗФМШ" (тести). / Азарова Л. Є., Олійник Л. І., Кухарчук Г. В., Цвіркун О. М. // Навчальний посібник. – Вінниця: ВНТУ, 2010. – 91 с.

3.Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів заочної форми навчання / Азарова Л. Є., Горчинська Л. В., Кухарчук Г. В. // Методичні вказівки Вінниця: ВНТУ, 2011. – 32 с.

4.Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів усіх спеціальностей заочної форми навчання. Частина І. / Азарова Л. Є., Горчинська Л. В., Кухарчук Г. В. // Методичні вказівки Вінниця: ВНТУ, 2013. – 42 с.

5. Матеріали з української мови для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання слухачів ЗФМШ. ТЕСТИ / Л.Є. Азарова, Г. В. Кухарчук, Л. І. Олійник, О.М. Цвіркун. -Вінниця: ВНТУ, 2013- 90с.

6.Методичні вказівки до виконання контрольних робіт із дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням» для студентів усіх спеціальностей заочної форми навчання. Частина ІІ. / Азарова Л. Є., Горчинська Л. В., Кухарчук Г. В. // Методичні вказівки Вінниця: ВНТУ, 2014. – 49 с.