Goоgle Scholar

Статті

1. Кухарчук Г. В. Комп'ютерні технології як перспективна форма дослідження у словотворі. / Л. Є. Азарова, Л. В. Горчинська, Г. В. Кухарчук // Науковий вісник Чернівецького університету. Вип. 331. Педагогіка та психологія. Зб. наук. праць. – Чернівці: Рута, 2007. С. 3 – 8.

2. Кухарчук Г. В. Проблема статусу іншомовних компонентів у сучасному мовознавстві. / Л. Є. Азарова, Г. В. Кухарчук // Українська термінологія і сучасність: Зб. наук. праць. – К., 2007. – Вип.8. С. 170 – 174.

3. Кухарчук Г. В. Словотвірно-структурні особливості технічної  термінології  / / М. М. Опанасюк, Г. В. Кухарчук // Лінгвістичні дослідження : збірник наук. праць.  - 2007. - Вип. 23. - С. 36 - 40.

4. Кухарчук Г. В.  Семантичні особливості препозитивних компонентів. / Л. Є. Азарова, Г. В. Кухарчук // Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія: Лінгвістика. – Вип. 5. – Херсон, 2008. С. 8 – 13.

5. Кухарчук Г. В. Найуживаніші префіксоїди СУМ: вживання та функціонування в науково-технічній термінології / Г.В. Кухарчук // Наукові праці Кам`янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Філологічні науки. - Вип. 20. - Кам`янець-Подільський, 2009. - С. 323 - 327.

6. Кухарчук Г. В.  Найпродуктивніші  аброкорені науково-технічної термінології української мови: лексико-семантичний аналіз  / Г. В. Кухарчук // Матеріали   IV міжнародної науково-практичної конференції "Міжкультурна комунікація: мова - культура - особистість." 22 -23 квітня 2010 р. Наукові записки. Серія філологічна.  - Вип. 14. - Острог: Національний університет "Острозька академія", 2010. - С. 381 - 387.

7. Кухарчук Г. В. Словотвірний потенціал питомих суфіксоїдів сучасної української мови / Г. В. Кухарчук // Наукові записки. Серія філологічна. Збірник наукових праць . - Острог: Національний університет "Острозька академія", 2010. - С. 18- 26.

8 . Кухарчук Г. В.  До питання виокремлення понять „аброоснова" та „аброморфема" у сучасному мовознавстві / Л. Є. Азарова, Г. В. Кухарчук // «Мовні і концептуальні картини світу». Зб. наук. праць Київського національного університету ім. Т. Шевченка. – К., 2011. – Випуск 36. С. 550 – 555.

9. Кухарчук Г. В. Словотвірний потенціал компонентів іншомовного походження у творенні композитних науково-технічних термінів / Л. Є. Азарова, Г. В. Кухарчук // Вісник Вінницького політехнічного інституту. – Вінниця, 2011. С. 28 – 31.

10. Кухарчук Г. В. Найуживаніші іменники-юкстапозити в науковій термінології XXI століття / Г. В. Кухарчук // Гуманітарна освіта у технічних вищих навчальних закладах. - 2012. - Вип. 25. - С. 261-267.