Goоgle Scholar

Web of science

1. Азарова Л. Є. Українська мова для слухачів-іноземців підготовчого відділення: навч. посіб. / Л. Є.Азарова, І. Є. Зозуля, Л. В. Солодар. – Вінниця: ВНТУ, 2010. – 121 с.
  2. Азарова Л. Є. Країнознавство для слухачів-іноземців підготовчого відділення: навч. посіб. / Л. Є. Азарова, Л. В. Горчинська, І. Є. Зозуля, Л. В. Солодар. – Вінниця: ВНТУ, 2010. – 85 с.
  3. Абрамчук О. В. Мовно-технологічна практика для студентів-іноземців другого курсу: навч. посіб. / Абрамчук О. В., Зозуля І. Є., Лепко Г.В. – Вінниця: ВНТУ, 2012. – 115 с.
  4. Зозуля І. Є., Новак О. М., Присяжна О Д. Українська мова. Тексти для читання. Частина 1. (початковий етап навчання) / Зозуля І. Є., Новак О. М., Присяжна О. Д. – Вінниця, 2016. – 137с.
  5. Азарова Л. Є. Лексичний мінімум з української мови для слухачів-іноземців підготовчого відділення : словник / Л. Є. Азарова, Л. В. Горчинська, І. Є. Зозуля, Л. В. Солодар. – Вінниця: ВНТУ, 2018. – 103 с.
  6. Зозуля І. Є. Розмовно-лексичний курс з української мови для слухачів підготовчого відділення. Навчальний посібник для іноземних студентів : навчальний посібник / І. Є. Зозуля, М. М. Мошноріз. – Вінниця : ВНТУ, 2018. – 77 с.

7. Зозуля І. Є. Інфокомунікації, радіоелектроніка та наносистеми на уроках української мови для студентів-іноземців. Частина 1 : навчальний посібник / І. Є. Зозуля, А. С. Стадній, М. М. Мошноріз. – Вінниця : ВНТУ, 2019. – 100 с.

8. Зозуля І. Є. Інфокомунікації, радіоелектроніка та наносистеми на уроках української мови для студентів-іноземців. Частина 2 : навчальний посібник / І. Є. Зозуля, А. С. Стадній, М. М. Мошноріз. – Вінниця : ВНТУ, 2019. – 100 с.

9. Костриця, Н. М. Розвиток монологічного мовлення в іноземних студентів : навчальний посібник / Н. М. Костриця, І. Є. Зозуля. ‒ Вінниця : ВНТУ, 2020. ‒ 109 с.

10. Аудіювання на уроках української мови як іноземної для іноземних студентів I – III курсів: навчальний посібник / І. Є. Зозуля, А. С. Стадній, М. М. Мошноріз. – Вінниця : ВНТУ, 2020. – 139 с.
  11. Методичні вказівки з дисципліни «Українська мова для слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян». Говоріння. Частина І. Особистісна сфера спілкування / Уклад. І. Є. Зозуля, Ю. В. Поздрань, А. А. Слободянюк. – Вінниця : ВНТУ, 2020. – 60 с.

12. Методичні вказівки з дисципліни «Українська мова для слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян». Комунікативні теми / Уклад. : І. Є. Зозуля, Ю. В. Поздрань. – Вінниця : ВНТУ, 2020. – 54 с.
  13. Методичні вказівки з дисципліни «Українська мова для слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян». Говоріння. Частина І. Суспільна сфера спілкування / Уклад. І. Є. Зозуля, Ю. В. Поздрань, А. А. Слободянюк. – Вінниця : ВНТУ, 2020. – 72 с.
  14. Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Українська мова як іноземна». Ділові папери  / Уклад. : І. Є. Зозуля, А. С. Стадній, Ю. В. Поздрань. – Вінниця : ВНТУ, 2021. – 42 с.