Goоgle Scholar

Web of science

• У 2002 році нагороджена грамотою управління освіти Вінницької міської ради за зайняте III місце в міському турі міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
  • У 2005 році нагороджена грамотою Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за 3 місце на 1 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2004– 2005 н.р. з української літератури.
  • У 2005 році нагороджена грамотою Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за відмінні успіхи в навчанні, активну участь в науковій і громадській роботі та з нагоди відзначення Міжнародного дня студента.
  • У 2007 році отримала ПОДЯКУ Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за відмінні успіхи в навчанні, значні досягнення в науково-дослідній роботі, активну участь у громадському житті університету.
  • У 2008 році нагороджена грамотою Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за активну участь в науково-дослідній роботі та в студентській науковій конференції.
  • У 2012 році нагороджена грамотою за значний внесок у наукові досягнення Вінницького національного технічного університету та з нагоди Дня науки.