13 – 15 березня 2019 року відбулася ХLVIІI регіональна науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, науковців, аспірантів та студентів підрозділів університету.

14 – 15 березня на кафедрі мовознавства відбулося засідання секції «Мовознавства», яке було проведено на високому науково-теоретичному рівні з демонстрацією презентацій, виникненням дискусій та великим зацікавленням студентської молоді.

Всього в засіданні секції взяли участь 35 учасників, з них 7 викладачів кафедри мовознавства та 28 студентів, загалом прозвучало 24 доповіді. Рішенням оргкомітету секції «Мовознавства» визнано кращими наукові доповіді викладачів: Поздрань Юлії В’ячеславівни, Сташкевич Інни Андріївни, Стадній Алли Сергіївни.

Найцікавіші доповіді серед студентів виголосили: Мусійчук Олександра (студентка ФІТКІ, ст. викл. Поздрань Ю. В.), Ян Ке (студентка ФІРЕН, доц. Зозуля І. Є.), які посіли І місце; Ковтун Богдан та Манич Андрій (студенти ФІТКІ, викл. Сташкевич І. А.), Грабарчук Антон (студент ФІТКІ, викладач доктор філол. наук, проф. Азарова Л. Є.), які посіли ІІ місце; Кривенька Вікторія (студентка ФІТКІ, викладач доктор філол. наук, проф. Азарова Л. Є.) – ІІІ місце.

У наукових доповідях, проголошених на пленарному засіданні, були порушені актуальні наукові питання та проблеми. Обрані теми конференції стали плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.