Меню користувача

 

18 березня група №6  підготовчого відділення мала змогу ближче познайомитися з Вінницею, здійснивши пішохідну екскурсію нашим містом.

P1340715

Детальніше...

 

Життя студентів підготовчого відділення ВНТУ досить складне та насичене: приїхавши в чужу для них країну з іншими мовою, культурою та традиціями, вони повинні за досить короткий час освоїтися та опанувати нові знання. У цьому їм постійно допомагають викладачі кафедри мовознавства.

01

Детальніше...

 

«Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!»

 

У річницю народження Великого Кобзаря, 9 березня 2017 року о 14.15 в актовій залі ВНТУ відбувся захід, присвячений великому українському поетові. Викладачі кафедри мовознавства на чолі із завідувачем докт. філол. н., проф. Азаровою Л.Є. запросили усіх небайдужих на літературно-музичний вечір «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!», присвячений поетові, художнику, філософу та пророку українського народу Тарасові Григоровичу Шевченку.

 

 1

Детальніше...

 

01.03.2017р. відкрито нову групу на підготовчому відділення для іноземних громадян.

20170317 1055001

Детальніше...

Мова – це душа народу. Вона починається з маминої колискової, народної пісні, батьківського мудрого слова. Рідна мова єднає родину. Вона є основою родоводу: від матері, батька, бабусі, дідуся, брата, сестрички веде юну душу у світ людських взаємин, і весь цей світ виявляється в мові й через мову. Без мови немає людини, народу, суспільства. Мова – це цілий світ, сповненний чарівності й принади. Вона – жива пам'ять народу, його націнніше надбання.

 

У листопаді 1999 року на 30-й Генеральній конференції ЮНЕСКО день 21 лютого був проголошений Міжнародним днем рідної мови. З 2000 року він став щорічно відзначатися Заходи, що вживає світова громадськість, покликані сприяти визнанню різноманіття мов і культур, свободі їх проявів. Разом із всім світовим співтовариством, ми теж відзначаємо День рідної мови.

2

Детальніше...

 HotLog