stadny

Web of science

У 1996 році з відзнакою закінчила Барське педагогічне училище за спеціальністю «Дошкільне виховання».

У 2001 році з відзнакою закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Українська мова і література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури.

З 2001 до 2006 року працювала вчителем української мови та літератури СЗОШ І-ІІІ ступенів №16 міста Вінниці.

У 2006 році закінчила аспірантуру Вінницького державного університету імені Михайла Коцюбинського.

З листопада 2006 року - викладач кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету.

У жовтні 2011 року захистила кандидатське дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук «Нові оцінно-конотативні значення дієслів у сучасній українській літературній мові (на матеріалі ЗМІ)» зі спеціальності 10.02.01 – українська мова.

З вересня 2013 року старший викладач кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету.