29.06. 2017 року на конференції трудового колективу ВНТУ завідувачу кафедри мовознавства проф. Азаровій Л. Є. було вручено посвідчення "Відмінник освіти", підписане міністром МОН України Л. Гриневич, а також відповідний нагрудний знак.

"Нагрудним знаком "Відмінник освіти" відзначаються педагогічні, наукові та науково-педагогічні працівники, державні службовці, інші працівники сфери освіти, які зробили вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки, мають стаж роботи у зазначеній сфері освіти не менше п’яти років та вже нагороджені Почесною грамотою МОН України, за значний особистий внесок у розвиток освіти і науки, плідну педагогічну, науково-педагогічну та наукову діяльність, професійну та наукову підготовку учнівської та студентської молоді, організацію навчальної, виховної, науково-методичної та науково-дослідної роботи, координацію діяльності педагогічних, виробничих колективів, ефективне керівництво закладами та установами освіти, організацію наукового і методичного забезпечення навчальних закладів та установ освіти, впровадження управлінських новацій, підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних та наукових кадрів, спеціалістів галузей економіки України."

Колектив кафедри мовознавства щиро вітає шановну Ларису Євстахіївну з цією знаменною подією і бажає їй подальших наукових та професійних досягнень, творчих успіхів, здоров'я, наснаги та натхнення.