9 листопада 2022 р., у День української писемності та мови, відбувся XXII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

У нашому університеті традиційно кафедра мовознавства та бібліотека ВНТУ гостинно відчинили двері для всіх охочих взяти участь, щоб не стільки з’ясувати свої знання з української мови, скільки відчути причетність до спільноти однодумців, зробити свій внесок у популяризацію рідної мови, продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Перед учасниками виступила завідувач кафедри мовознавства, доктор філологічних наук, професор Лариса Азарова: «Сьогодні маємо нагоду вшанувати силу та красу українського слова, його унікальність, милозвучність, його здатність відображати незламну душу народу. Воно сприяє об’єднанню людей, готових відстоювати незалежність держави, обороняти її задля благополуччя майбутніх поколінь».