Колектив кафедри мовознавства вітає МОШНОРІЗ МАРІЮ МИКОЛАЇВНУ з успішним захистом кандидатської дисертації та присудженням наукового ступеня кандидата філологічних наук!

15 лютого 2021 року  на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.053.22 Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбувся успішний захист дисертації Мошноріз Марії Миколаївни "МІФОПОЕТИКА ТВОРЧОСТІ СПИРИДОНА ЧЕРКАСЕНКА" на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук. 15.04.2021 наказом № 420 МОН України затверджено присудження Мошноріз М. М. наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.01.01 – українська література.

Щиро радіємо за колегу, бажаємо їй гармонії у всьому, нових творчих і наукових досягнень, здійснення професійних планів!