23 листопада 2019 року відбувся III етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Серед ЗВО змагалися 15 студентів нефілологічних спеціальностей. Це найкращі знавці української мови Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова, Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, Вінницького національного аграрного університету, Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, Донецького національного університету.

Вінницький національний технічний університет представляли студенти-першокурсники факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії – Семенець Марія та Семенов Олександр.

Семенову Олександру вдалося вибороти друге місце!

Вітаємо переможця та його викладача – доктора філологічних наук, професора Азарову Л.Є. і бажаємо нових досягнень!