1 жовтня Вінницький національний технічний університет святкував 59 річницю з дня заснування. Цей день пройшов у теплій, дружній атмосфері свята, яке об’єднало всіх – викладачів, студентів, випускників.

З вітальним словом виступила завідувач кафедри мовознавства, доктор філологічних наук, професор Азарова Лариса  Євстахіївна, яка радо привітала всіх зі святом, підкреслила вагомість ВНТУ серед вишів України та висловила теплі слова вдячності студентам і викладачам за організоване свято.

Присутні були в захваті від поетичного твору "Моя Альма-матер", у декламування якого вклала всю душу студентка 1 курсу Факультету машинобудування і транспорту Ратушняк Олена.  Гуцалов Андрій представив композицію "Творці науки".

Додав мажорної ноти святу студент 1 курсу ФІРЕН (Факультету інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем) Откидач Олексій, заспівавши "Червону руту".

ВНТУ готує фахівців для майже 70 країн Європи, Азії, Африки та Південної Америки, тому на святі лунали привітання іноземних студентів 1курсу Факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії (ФІТКІ) (Куско Александер, Аль-Селмі Гарет, Парра Хенрі, Іямбо О’Браін, Куерембас Андрес, Хамдан Карам), 2 курсу (Ян Ке) та 3 курсу (Тоа  Кевін), для яких наш навчальний заклад уже став рідним.

Світом своїх захоплень поділилася скрипалька Юзькова Єлизавета студентка 2 курсу Факультету будівництва, теплоенергетики та газопостачання, яка зіграла знайому багатьом композицію "Таємний сад". Гітаристи Кравець Віталій і Гуменний Сергій виступили із сучасними естрадними піснями "Де би я не був" і "Небо". Додала східного мотиву святу студентка 2 курсу Факультету інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем (ФІРЕН) Баккалі Делал. Присутні мали змогу насолодитися українською піснею "На небі" в майстерному виконанні студента 3 курсу Черкезова Бабагелді.

Студенти 1 курсу Факультету машинобудування та транспорту Нікіфоров Назар, Сметанюк  Дмитро, Пилявець Максим, Соушко Ілля, Новацька Наталія та Рижих Олександра з гордістю привітали рідний університет зі святом, адже не тільки у їхньому житті ВНТУ відіграв важливу роль у формуванні їх як майбутніх спеціалістів.

 

Продемонстрували злагоджену співпрацю й ведучі свята – студент 1 курсу Факультету електроенергетики та електромеханіки Десятник Назарій та студент 1 курсу Факультету будівництва, теплоенергетики та газопостачання Іванов Олександр.

Ведучі свята: студент 1 курсу (ФЕЕЕЕМ) Факультету електроенергетики та електромеханіки Десятник Назарій та студент 1 курсу (ФБТГП) Факультету будівництва, теплоенергетики та газопостачання Іванов Олександр.

Декламування поетичного твору "Моя Альма-матер", у якого вклала всю душу студентка 1 курсу Факультету машинобудування і транспорту (ФМТ) Ратушняк Олена.

Додав мажорної ноти святу студент 1 курсу ФІРЕН (Факультету інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем) Откидач Олексій, заспівавши "Червону руту".

Привітали рідний університет іноземні студенти 3 курсу (Тоа Кевін) і 1 курсу (Іямбо О’Браін).

Віршовані рядки до Дня ВНТУ підготувала студентка 2 курсу Ян Ке.

З віданням виступив студент 1 курсу Куерембас Андрес.

Про вибір своєї професії розповіли студенти 1 курсу Факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії  (ФІТКІ) Куско Александер та Аль-Селмі Гарет.

Захватом і враженнями поділився студент1 курсу Факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії  (ФІТКІ) Парра Хенрі.

Присутні мали змогу насолодитися українською піснею "На небі" в майстерному виконанні студента 3 курсу ФІТКІ Черкезова Бабагелді.

Вірш Ліни Костенко "Усе моє, все зветься Україна" у виконанні студента 1 курсу Факультету Машинобудування та транспорту (ФМТ) Хамдан Карама.

 Студент 1 курсу Факультету електроенергетики та електромеханіки (ФЕЕЕМ) Кравець Віталій майстерно зіграв на гітарі та заспівав сучасну естрадну пісня "Де би я не був".

З вітальним словом виступила завідувач кафедри мовознавства, доктор філологічних наук, професор Азарова Лариса  Євстахіївна, яка радо привітала всіх зі святом.