Goоgle Scholar

У 2002 р. з відзнакою закінчила Коростишівське педагогічне училище ім. І. Я. Франка.

У 2005 році з відзнакою закінчила Вінницький державний педагогічний університет зі спеціальності "Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література" та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури, зарубіжної літератури.

У 2006 році з відзнакою закінчила магістратуру Вінницького державного педагогічного університету та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача української мови та літератури.

З листопада 2005 року - викладач кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету.

15 лютого 2021 року захистила дисертацію "МІФОПОЕТИКА ТВОРЧОСТІ СПИРИДОНА ЧЕРКАСЕНКА" на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.053.22 Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, присуджено науковий ступінь кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.01.01 – українська література.