androchuk1

Goоgle Scholar

Народилася 23 травня 1988 року.

У 2010 році з відзнакою закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського зі спеціальності «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література, зарубіжна література та англійська мова» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури, зарубіжної літератури та англійської мови.

У 2011 році з відзнакою закінчила магістратуру Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського зі спеціальності «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література» та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача української мови та літератури.

З 2011 до 2014 року працювала вчителем російської мови НВК «ДНЗ-ЗНЗ» с. Снітків.

З листопада 2014 р. – лаборант кафедри мовознавства з вищою освітою, викладач кафедри мовознавства за сумісництвом.

З 2015 р. – аспірант Інституту української мови Національної Академії Наук України без відриву від виробництва зі спеціальності 10.02.01 – українська мова.

Працює над дисертацією на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук «Формально-граматична і семантична перехідність дієслів у сучасній українській літературній мові» зі спеціальності 10.02.01 – українська мова.