вул. Хмельницьке шосе, 95

Телефон: (0432) 59-84-60

Сайт кафедри:  http://kmzn.vntu.edu.ua/

klochko

1. Клочко Н. Л. Організація ігрової діяльностідошкільників як методична проблема / Н. Л. Клочко // Педагогика и жизнь: материалы международной научной конференции / под общей ред. проф. О.И.Кирикова. – Выпуск 18. – Москва: Наука: информ; Воронеж: ВГПУ, 2012.- С. 135-143.

2. Клочко Н. Л. Проблема трансформації свобод дитини зі вступом до школи / Н. Л. Клочко // Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Łodzi.Towarzystwo Pedagogiki Filozofcznej im. B. F. Trentowskiego. Srodkowoeuropejskie Towarzystwo Filozofii Wychowania. Kategoria wolności w wychowaniu, Lodż, 31 maja 2013.- C. 139-145.

3. Клочко Н. Л. Частиномовна та функціонально-стилістична характеристика одоративної лексики у поетичній творчості Івана Драча / Ю. В. Поздрань, Н. Л. Клочко // Materiały X Międzynarodowej naukowi-praktycznej konferencji „Strategiczne pytania światowej nauki -2014” Volume 21. – Filologiczne nauki: Przemyśl. Nauka i studia. – 2014. – C. 83 – 90.

4. Клочко Н. Л. Переосмислення життєвих цінностей людини під впливом ілюзорного сприйняття дійсності в романі Г. Флобера «Пані Боварі» та п’єсі Г. Ібсена «Ляльковий дім» / Ю. В. Поздрань, Н. Л. Клочко // Материали за 10-а международна научна практична конференция, «Achievement of high school», - 2014. - Том 12. Филологични науки. София. «Бял ГРАД-БГ» ООД – С. 18 – 25.

5. Франчук Н. Л.  Філософія мистецтва у циклі поезій Лесі Українки «Ритми» / Ю.В. Поздрань, Н.Л. Франчук // Materials of the XII International scientific and practical conference «Fundamental and applied science – 2016», October 30 – November 7, 2016. – Sheffield : Science and education ltd, 2016. – Volume 5 : Philological sciences. – P. 90–94.

6. Франчук Н. Л.Організація ігрової діяльності дошкільників як соціально-педагогічна проблема / Азарова Л. Є., Франчук Н. Л. // Збірка наукових праць «Vzdelávanie a spoločnosť (Освіта та суспільство)» Прешовського університету в Прешові. - 2016. – С. 9-16.

ДИСТАНЦІЙНІ КУРСИ

Російська мова для іноземних студентів: дистанційний курс /

Т.М.Пустовіт, Н.Л.Клочко, Ю.В.Поздрань. - Режим доступу: elearn.vntu.edu.ua/subject/catalog/index/type/2/item/111

klochko

1. Клочко Н. Л. Початок шкільної освіти в країнах зарубіжжя (ХХ ст.): Посібник до спецсемінару „Формування готовності дитини до школи”/ Н.Л. Клочко. - Вінниця: ВДПУ, 2010. - 43 с.

2. Клочко Н. Л. Реформування початкової освіти України в ХХ столітті: Посібник / Н. Л. Клочко. - Вінниця: ВДПУ, 2010.-116 с.

3. Клочко Н. Л. Категорії педагогічної творчості: Короткий термінологічний словник, цитатник і покажчик літератури / Н. Л. Клочко, А. М. Коломієць, Н. І. Лазаренко, Л. І.Линник. - Вінниця: ВДПУ, 2005.- 60 с.

4. Клочко Н. Л. Мозковий штурм” як педагогічна технологія у професійній освіті: науково-методичний посібник / Н. Л. Клочко, А. М. Коломієць, В. П. Крижанівська. -Вінниця: ВДПУ, 2008. - 43 с.

5. Клочко Н. Л. Русский язик для иностранных студентов : Учебное пособие / Н.Л. Клочко, Т. М. Пустовит, Ю. В. Поздрань. – Винница: ВНТУ, 2013. – 143 с.

6. Клочко Н. Л. Ілюстрований тематичний словник з української мови для студентів-іноземців /Л. Є. Азарова, Л. В. Горчинська, Н. Л. Клочко, Ю. В. Поздрань. – Вінниця : ВНТУ, 2014. – 126 с.

7. Клочко Н. Л. Граматика української мови (у схемах та таблицях) для іноземних студентів. Синтаксис, стилістика / Азарова Л. Є., Горчинська Л. В., Клочко Н. Л., Поздрань Ю. В. // Вінниця : ВНТУ, 2015. – 110 с.

8. Азарова Л.Є. Словник термінів із математики, фізики та хімії для іноземних громадян – слухачів підготовчого відділення : словник / Л.Є. Азарова, Л.В. Горчинська, Н.Л. Франчук, Ю.В. Поздрань. – Вінниця : ВНТУ, 2017. – 87 с.