18.10.2016 р. викладачі кафедри зі студентами-іноземцями відвідали виставку студентських робіт комп’ютерної графіки, яка відбулася в музеї культурно-мистецького  та просвітницького центру ВНТУ.dVwWlht3BI0

dVwWlht3BI0

18.10.2016 р. викладачі кафедри з студентами-іноземцями відвідали виставку студентських робіт  комп’ютерної графіки, яка відбулася в музеї культурно-мистецького  та просвітницького центру ВНТУ.

Графіка супроводжує нас у житті й змінюється разом із ним. З'являються нові її види, наприклад, комп'ютерна. На виставці в центрі уваги наймодерніший з усіх видів мистецтва – комп’ютерна графіка. Тут представлені роботи студентів ВНТУ усіх видів і технік комп’ютерної графіки.

Робота з комп’ютерною графікою – один із найпопулярніших напрямків використання персонального комп’ютера, до того ж ми змогли переконатися, що займаються цією роботою не тільки професійні художники і дизайнери, але й студенти ВНТУ. До того ж успішно, оскільки багато студентів є переможцями міжнародних конкурсів.  У своїх роботах студенти нашого університету продемонстрували свої таланти в сфері комп'ютерних технологій.

GBbtt-JhCQU

Побувавши на виставці ми  побачили можливості зображення реалістичного і сюрреалістичного за законами комп’ютерної графіки, відчути смак комп’ютерного мистецтва. Студентам-іноземцям підготовчого відділення  сподобались представлені роботи, і чимало з них висловили бажання навчатися на факультеті інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії ВНТУ.

Радимо обов’язково відвідати виставку.