5 листопада 2016 року відбувся ІІІ етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Змагання проводиться з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови в країні, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу.

У цьому етапі конкурсу  Семенова Людмила Миколаївна  й Артемчук Наталія Олександрівна представляли Вінницький  національний технічний університет. У  конкурсі брали участь також студенти таких навчальних закладів: Донецького національного університету, Вінницького національного аграрного університету, Вінницького торговельно-економічного інституту, Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського.

Семенова Людмила Миколаївна  й Артемчук Наталія Олександрівна показали високий рівень володіння українською мовою, загальну ерудицію, професійну мовну культуру та серед студентів нефілологічних спеціальностей вищих навчальних закладів міста Вінниці посіли ІІІ місце.

Вітаємо переможців!

Pmxrip7hdQs            semenova