Профорієнтаційна робота є невід’ємною складовою функціонування навчального закладу. Важливою ланкою цієї роботи є профорієнтаційна робота щодо залучення іноземців на навчання в університеті. Іноземні громадяни, які навчаються у ВНТУ, є частиною загальноуніверситетської спільноти. Викладачі кафедри мовознавства докладають максимум зусиль до адаптації іноземних громадян в Україні, залучають іноземців до участі в культурних заходах університету, а саме: проведення читацьких конференцій, тематичних вечорів, тижнів української мови, зустрічей з видатними людьми, конкурсів, олімпіад, фестивалів, виставок; проводять екскурсії для іноземних студентів з метою ознайомлення їх з культурною спадщиною українського народу тощо.

20170228 140713

За сприянням кафедри мовознавства 29.02.2017 року спільно з факультетом інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії з метою проведення профорієнтації для слухачів підготовчого відділення було проведено захід – «Обираємо майбутню  професію». З метою професійної орієнтації підготовлено роздатковий матеріал профорієнтаційного змісту.

20170228 140758

Присутні зацікавлено вислухали доповідь декана ФІТКІ док. тех. наук, проф. Азарова О. Д. та заступника декана к. т. н, доц. Войтко В. В. про ФІТКІ, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка бакалаврів та магістрів.

20170228 142903

Зустріч зі слухачами підготовчого відділення пройшла в теплій та дружній атмосфері!

20170228 140735