22-23 березня 2017 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Техногенна безпека».

viber image

Серед учасників конкурсу були наші еквадорські студенти 4 курсу  Сільва Рубіо Луїс Антоніо та Гарсія Каманчо Ернан Улліанодт (Iн ЕБМД), які показали високий рівень не тільки фахової, але й мовної підготовки.

2

Конкурсна комісія нагородила наших студентів дипломом 2 ступеня за наукову роботу «Пожежна сигналізація для охорони лісових ресурсів».

1

Вітаємо Сільву Рубіо Луїса Антоніо та Гарсія Каманчо Ернана Улліанодта!  Бажаємо творчих успіхів, підкорення найбільших вершин науки та мови!!!