У День української писемності та мови, 9 листопада, у Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII
Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2017-2018 н.р., який мав на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Організатором XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у Вінницькому національному технічному університеті стала кафедра мовознаства на чолі з докт. філол. наук, проф. Азаровою Л.Є.

У роботі ІІ етапу конкурсу взяли участь 65 студентів. Високий показник участі в цьому мовному “марафоні” засвідчили студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, що зумовлено було прагненням учасників переконатися у своїх знаннях.

Учасникам конкурсу було запропоновано різноманітні мовні завдання творчого та граматичного характеру, по’вязані з мовною культурою в Україні, аспектами професійної комунікації в сучасній освіті, проблемними питаннями української лексикології. Роботи, виконані конкурсантами, засвідчили належний рівень лінгвістичних знань.

Переможцям ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: 1місце – Білозор О.А. (2 ПІ-17б, викладач – докт. філол. наук, проф. Азарова Л.Є.), 2 місце – Шинкаренко О.О. (гр. гр.1КН-17б, викладач – докт. філол. наук, проф. Азарова Л.Є.).

18 листопада 2017 року на базі закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради” відбудеться ІІІ (обласний) етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Бажаємо переможцям ІІ етапу конкурсу успіхів у наступному етапі змагання та відстояти честь навчального закладу на гідному рівні.