Меню користувача

До уваги відвідувачів майстриня запропонувала незвичайні за технікою виконання картини-гобелени ручної роботи. Витвори мистецької уяви вражають кольорами, майстерністю виконання, сюжетними композиціями. Авторка розвиває мистецтво килимарства, вона стверджує своїми роботами, що життя може надихати нас створювати шедеври власноруч із звичайних бавовняних ниток. Краса володіє силою! Гобелени своїми руками, безперечно, дуже красиві і не любити їх неможливо. Виставка демонструє актуальність цього виду мистецтва! Майстриня вклала не лише багато часу в кожну роботу, але й  передала свій настрій, свої враження, свої почуття через ткані творіння, удосконалюючи, змінюючи та змішуючи техніку. На фото нижче сучасні гобелени, які іноді зовсім  не схожі на своїх предків.

20170328 113546

Талант Галини Чекіної багатогранний про що свідчать її роботи, виконані у техніці батику, тобто розпису по тканині за допомогою воску та барвників. Сучасний розпис по тканині досить різноманітний і неповторний. Майстриня використала різні художні прийоми не тільки акварелі, а й графіки.  

20170328 113623

Відвідавши виставку, можна стверджувати, що двадцять перше сторіччя — час сміливого поводження з будь-яким матеріалом і одночасно повернення до добре забутого старого.

20170328 113554

Радимо всім відвідати цю цікаву та незвичайну виставку!

 HotLog