Меню користувача

Життя студентів підготовчого відділення ВНТУ досить складне та насичене: приїхавши в чужу для них країну з іншими мовою, культурою та традиціями, вони повинні за досить короткий час освоїтися та опанувати нові знання. У цьому їм постійно допомагають викладачі кафедри мовознавства.

Але засвоєння мови іноземними студентами не обмежується лише аудиторними заняттями. Вони відвідують різноманітні виставки, їздять на екскурсії, переглядають вистави у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

Та найбільше слухачам підготовчого відділення подобається брати участь у різноманітних культурних заходах, які постійно проводить кафедра мовознавства. Одним із таких заходів стало Свято рідної мови, на якому студенти підготовчого відділення під керівництвом викл. Андрощук К.М. підготували виставу за мотивами п’єси Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці», яка викликала неймовірний захват усіх присутніх та зірвала шквал оплесків.

02

Усі відвідувачі сайту кафедри мовознавства мають змогу переглянути відео, яке зафіксувало неабиякий артистизм студентів підготовчого відділення, а саме: Мар’ям Салам (Ірак), Хуан-Пабло Севілья (Еквадор), Гузеля Язмухамедова (Туркменістан), Андрес Суарез (Еквадор), Данні Муньйос (Еквадор) та студента 2 курсу ФБТГП Хамаша Салахалдіна з Йорданії, який блискуче впорався із роллю Стецька.

01