Меню користувача

Викладачі кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету 11 лютого 2016 року провели I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови серед іноземних студентів 1 – 5 курсів різних спеціальностей. В олімпіаді взяло участь 10 студентів з різних країн.
Викладачі підготували цікаві та різнопланові завдання, щоб визначити рівень мовної підготовки учасників. Комплект завдань охоплював програмовий матеріал з різних розділів: граматики, лексики, фразеології. Студентам було запропоновано три блоки завдань: перший – тестові завдання з однією правильною відповіддю, другий – читання тексту, відповіді на запитання щодо змісту та складання плану, третій – написання творчої роботи "Моя професія". Різнорівневі олімпіадні завдання дали змогу розкрити знання та творчі здібності студентів.

Журі, у складі ст. викл. Стадній А. С., ст. викл. Зозулі І. Є., ст. викл. Присяжної О. Д., викл. Білостегнюк Ю. Г. визначило переможців.

Прізвище студента

Кількість балів

Курс

Прізвище

викладача

Гальєгос Сантьяго

ФРТЗП

Азарова Л. Є.

Хамаш Салахалдін

ФБТЕГП

Стадній А. С.

Утрерас Альфредо

ФЕЕЕМ

Мошноріз М. М.

Вітаємо переможців та бажаємо нових наукових здобутків!