Меню користувача

XLY  науково-технічна конференція викладачів, співробітників та студентів ВНТУ  проводилася у два етапи. Перший етап проводився 2-4 березня 2016 р. в секціях гуманітарних та фундаментальних наук. Кафедра мовознавства брала активну участь у пленарному засіданні 2 березня. З цікавою доповіддю  "Полікультурне виховання іноземних студентів вищих технічних навчальних закладів" виступила викладач кафедри Ірина Зозуля.

3-4 березня в  ауд. 2425 проходили секційні  засідання кафедри мовознавства. Голова секції: д. філол. н., професор Азарова Л. Є. Заступник голови: к. філол. н., доцент Пустовіт Т. М. Учений секретар: викладач Мошноріз М. М.

На засіданнях секції мовознавства  виступили 15 викладачів та 26 студентів, серед яких 11 іноземних студентів.

Вразило різноманіття тем доповідей: питання сучасного стану мовлення, мовної компетенції, сучасна українська мова, література, національна  культура,  полікультурність, гендерні особливості та ін. Доповіді були цікавими не лише за змістом, але й за формою викладу. Високий рівень підготовки доповідачів засвідчив, що у ВНТУ навчається розумна, інтелігентна, ерудована молодь.

Кожна з доповідей була  цікавою та актуальною, і відповідно кожна з них ставала підставою для запитань та обговорень досліджуваної теми. Секційне засідання пройшло на високому науково-теоретичному рівні, в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням як молодих вчених, так і студентської молоді.

Рішення оргкомітету секції мовознавства визнати кращими доповіді:

-         викладачів:

Ім’я