Фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Фіналістами конкурсу стали 744 здобувачів закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти, студенти та курсанти закладів вищої освіти.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.03.2024 р. № 398 "Про нагородження переможців ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, які навчаються в закладах освіти України" диплом ІІІ ступеня у номінації "Університети та академії, негуманітарний профіль" отримала студентка ВНТУ Мар'яна ТОЛСТА.

Щиро вітаємо Мар’яну та її викладача – проф. Ларису Євстахіївну Азарову й бажаємо успіху в подальшому!