Вітаємо переможців І етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Журі конкурсу у складі викладачів кафедри мовознавства на чолі з проф. Л.Є.Азаровою провели сліпе рецензування конкурсних робіт та визначили
переможців конкурсу, що відбувся 1 листопада.

Студентам було запропоновано поміркувати над тим, про яку Україну мріяв Шевченко, та співставити образ України у творчості Кобзаря із сучасним: як би оцінив події, чи пишався б сучасниками, чи про таку країну мріяв?

Цьогоріч авторами найкращих конкурсних робіт стали першокурсники ФІТКІ та ФМІБ:
1 місце: Іванова Людмила Євгеніївна, ФІТКІ / 1БКС-23б;
2 місце: Білозор Олег Андрійович, ФМІБ / МІТ-23б;
3 місце: Толста Мар’яна Михайлівна, ФІТКІ / 1БКС-23б.

Саме ці студенти представлятимуть наш університет на обласному етапі конкурсу. Загальні результати конкурсу публікуємо в таблиці нижче.

Результати І етапу

ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіхів у подальшому етапі. Усім учасникам дякуємо за написані роботи – члени журі відзначили високу мотивованість студентів, критичне мислення у сприйнятті сучасних подій, вболівання за долю нашої країни. Надзвичайно приємно бачити свідомих громадян та читати вартісні, глибокі, щирі думки.