На кафедрі мовознавства пройшла виставка малюнків Дмитра Тодоренка, студента 1 курсу групи 1ТТ-23б факультету машинобудування та транспорту.

Студент обрав для свого таланту складну чорно-білу гаму – малює графітним олівцем та вугіллям, не використовуючи інших кольорів.

Про себе Дмитро розповідає дуже скромно: «Народився в селі Осіївка Гайсинського району. Малювати почав змалечку, але покинув у віці 7-8 років. У 15 вирішив спробувати знову. Приблизно після року вивчення теорії мене почали задовільняти мої малюнки».

На заняття з української мови (за професійним спрямуванням), виконуючи свій рекламний проєкт, Дмитро приніс ілюстрацію до твору І.Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» - так студенти познайомилися з його талантом.

Про те, чому обрав саме Вінницький національний технічний університет, Дмитро говорить так: «ВНТУ обрав, бо люблю техніку, а ще тому, що моя спеціальність має значний попит на ринку праці – вона знадобиться в майбутньому для відбудови України».

Ми всіляко підтримуємо наших талановитих студентів та бажаємо їм успішного здійснення їхніх мрій і задумів!