15 березня 2023 відбулося засідання секції мовознавства у межах 52-ї Науково-технічної конференції підрозділів Вінницького національного технічного університету.

У роботі секції взяли участь викладачі кафедри мовознавства та студенти першого курсу декількох факультетів. Були розглянуті та обговорені актуальні на разі питання функціонування та розвитку української мови, зокрема було переконливо показано, що мова для України – це питання існування, були розглянуті проблеми творення та використання науково-технічних термінів в українській мові, зміни в правовій сфері щодо української мови у сфері інформаційних технологій, питання побутування професіоналізмів у діловому мовленні, упливу англіцизмів на сучасний молодіжний сленг та інші.