Великий наш філософ

щедру залишив нам спадщину по собі: обсягом широку, змістовністю глибоку,

і щодо світогляду свого — чисту та моральну...

Павло Тичина

2 грудня 2022 року провели круглий стіл викладачі кафедри мовознавства, присвячений 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди, у якому взяли участь студенти першого курсу різних факультетів. На заході виступила завідувач кафедри мовознавства, професор Азарова Л. Є, яка вказала на актуальність ідей визначного філософа в наш час. Про цікаві сторінки з життєпису українського Сократа розповіла доцент Стадній А.С. Основні етапи життя й творчості Григорія Сковороди вивчав та із результатами ознайомив присутніх студент ФБТЕГП Шоломицький Максим. Студентки ФМТ Гриб Світлана й Ніжньовська Вікторія представили презентацію «Такий різний і сучасний – Григорій Сковорода, перший гіпі Європи». Старший викладач кафедри мовознавства Горчинська Л. В. й студент ФЕЕЕМ Шарандак Олександр дослідили афоризми Світоча української духовної історії. Завершився круглий стіл цікавою вікториною, результати якої засвідчили глибокі знання спадщини Григорія Сковороди.