18-19 квітня 2019 р. факультет філології й журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського організував ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)». У конкурсному змаганні взяли участь 83 студенти, які навчаються в 56 закладах вищої освіти України.

Наш університет представляли Артемчук Наталія, студентка 3 курсу ФІТКІ та Трошенок Олександр, студент 1 курсу ФІТКІ.

За здобуте 5 місце, ґрунтовні знання та належну мовленнєву компетентність грамотою нагороджено Трошенка Олександра Олексійовича – студента І курсу ФІТКІ. Артемчук Наталію Олександрівнунагороджено грамотою в номінації «Майстер орфографії».

Вітаємо!