Goоgle Scholar

Дубова І. О. Фольклоризм творчості Степана Руданського: автореф. дис.  канд. філол. наук : спец. 10.01.01 – українська література / І. О. Дубова – Київ, 2014. – 21 с.

Статті

1. Полішученко І. О. Вагомість доробку Пантелеймона Куліша і Степана Руданського – фольклористів // Науковий вісник Миколаївського державного університету імені В. О. Сухомлинського: збірник наукових праць / за ред. В. Д. Будака, М.І. Майстренко. – Випуск 4.11(90) – Миколаїв: МНУ імені В. О. Сухомлинського, 2013. – С. 204-207.
  1. Полішученко І. О. Баладний жанр у творчості Степана Руданського і Андрія Малишка // Науковий вісник Миколаївського державного університету імені В. О. Сухомлинського: збірник наукових праць / за ред. В. Д. Будака, М. І. Майстренко. – Випуск 4.12(96) – Миколаїв: МНУ імені В. О. Сухомлинського, 2013. – С. 195-200.
  1. Полішученко І. О. Фольклоризм ліричної поезії Степана Руданського // Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: Літературознавство / За ред. д.ф.н., проф. М.П. Ткачука. – Вип. 37. – Тернопіль: ТНПУ ім. В. Гнатюка, 2013. – С. 116-123.
  1. Дубова І. О. Художня своєрідність фольклоризму лірики Тараса Шевченка та Степана Руданського // Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: Літературознавство. / За ред. проф. М.П. Ткачука. – Вип. 40. – Тернопіль: ТНПУ ім. В. Гнатюка, 2014. – С. 77-86.
  2. Дубова І. О. Буття фольклору в літературі // Таврійські філологічні читання: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 26-27 січня 2018 р. – Київ: Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського, 2018. – С. 15-17.
  3. Дубова І. О. Фольклоризм балад Степана Руданського // Нове та традиційне у дослідженнях сучасних представників філологічних наук: Міжнародна науково-практична конференція, м. Одеса, 23-24 лютого 2018 року. – Одеса: Південноукраїнська організація «Центр філологічних досліджень», 2018. – С. 8-11.
  4.  Дубова І. Особливості фольклоризму балад Степана Руданського / І. О. Дубова // Актуальні проблеми української літератури і фольклору : наук. зб. – Випуск 25 / редкол. : В. А. Просалова (відп. ред.) та ін. – Вінниця : ДонНУ імені Василя Стуса, 2017. – C. 7-17.
  5. Азарова Л.Є. Фольклоризм поеми «Байки світовії в людських співах» С. Руданського/ Л.Є. Азарова, І.О. Дубова // Рівень ефективності та необхідність впливу філологічних наук на розвиток мови та літератури: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції: м. Львів, 11–12 травня 2018 р. – Львів: ГО «Наукова філологічна організація «ЛОГОС»», 2018. – С. 58-60.